RN73H2ETTD4533B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4533B25
JLCPCB Part #
C4141112
Description
250mW 453kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS