RN73R2BTTD9883F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9883F25
JLCPCB Part #
C4234387
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 988kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS