RN731JTTD2581C50
MFR.Part #
RN731JTTD2581C50
JLCPCB Part #
C4112941
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS