RK73H2ATTD2870F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2870F
JLCPCB Part #
C6649255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS