RK73H2ATTD2672F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2672F
JLCPCB Part #
C7050365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS