RK73G1ETTP2263C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2263C
JLCPCB Part #
C4251404
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS