HQ05W3F1200T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ05W3F1200T5E
JLCPCB Part #
C2792252
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 333mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS