RK73H2ATTD2203F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2203F
JLCPCB Part #
C317298
Description
-55℃~+155℃ 150V 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS