RN73H2ETTD1302F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1302F50
JLCPCB Part #
C4191397
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS