RK73H2ATTD1R02F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD1R02F
JLCPCB Part #
C830374
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS