RN73R2ETTD1982F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1982F100
JLCPCB Part #
C2605923
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS