RK73H2ATTD18R7D
MFR.Part #
RK73H2ATTD18R7D
JLCPCB Part #
C2577529
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS