SG73P2ARTTD4750D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4750D
JLCPCB Part #
C5911658
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS