RK73B1JRTTD124J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD124J
JLCPCB Part #
C2598483
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS