HV732ARTTD755J
MFR.Part #
HV732ARTTD755J
JLCPCB Part #
C6637826
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS