RK73H2ATTD13R7F
MFR.Part #
RK73H2ATTD13R7F
JLCPCB Part #
C317341
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS