RK73H1HTTC3304F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC3304F
JLCPCB Part #
C2575602
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS