RK73H2ATTD13R3F
MFR.Part #
RK73H2ATTD13R3F
JLCPCB Part #
C317340
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS