RN731JTTD15R0F50
MFR.Part #
RN731JTTD15R0F50
JLCPCB Part #
C4125198
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS