RK73H2ATTD13R0F
MFR.Part #
RK73H2ATTD13R0F
JLCPCB Part #
C317224
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS