RN731JTTD2081B50
MFR.Part #
RN731JTTD2081B50
JLCPCB Part #
C3928819
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS