RN732BTTD3360B10
MFR.Part #
RN732BTTD3360B10
JLCPCB Part #
C3990817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 336Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS