HV732HTTE6984F
MFR.Part #
HV732HTTE6984F
JLCPCB Part #
C4004691
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS