RK73H2ATTD1272D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1272D
JLCPCB Part #
C5851706
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS