RN732BTTD10R1D25
MFR.Part #
RN732BTTD10R1D25
JLCPCB Part #
C4130087
Description
-55℃~+155℃ 10.1Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS