RN73H1JTTD68R1D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD68R1D50
JLCPCB Part #
C4014557
Description
100mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS