RK73G2ARTTD3160F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3160F
JLCPCB Part #
C6974443
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS