RK73H2ATTD1100F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1100F
JLCPCB Part #
C317242
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS