SR731JRTTD9R1J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JRTTD9R1J
JLCPCB Part #
C5908091
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS