HV732HRTTE204G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HRTTE204G
JLCPCB Part #
C5765647
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS