SG73S2E1RTTD4420F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4420F
JLCPCB Part #
C6487665
Description
-55℃~+155℃ 1W 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS