RK73H2ARTTD8664F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD8664F
JLCPCB Part #
C4171675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS