RN73R2ETTD5053A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5053A25
JLCPCB Part #
C3939218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 505kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS