RN73R2ETTD78R7D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD78R7D50
JLCPCB Part #
C2606508
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS