RK73H2ARTTD8663F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD8663F
JLCPCB Part #
C4204741
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS