RK73H2ARTTD7874F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD7874F
JLCPCB Part #
C4138782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS