RK73H2ARTTD6981F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6981F
JLCPCB Part #
C4007658
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS