RK73H2ARTTD6652F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6652F
JLCPCB Part #
C4342282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS