RT0805FRE132K4L
MFR.Part #
RT0805FRE132K4L
JLCPCB Part #
C6207986
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS