RK73H2ARTTD6043D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6043D
JLCPCB Part #
C5851688
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS