RN73H2ATTD1503D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1503D10
JLCPCB Part #
C2564761
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS