RN73R2ETTD1052A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1052A25
JLCPCB Part #
C2611785
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS