RN73R2ETTD1872F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1872F50
JLCPCB Part #
C2602568
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS