RK73H2ARTTD4992D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4992D
JLCPCB Part #
C7343362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS