SG73P1EWTTP84R5F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP84R5F
JLCPCB Part #
C4123030
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS