RK73G2BRTTD9533F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9533F
JLCPCB Part #
C5851214
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS