RK73H2ARTTD3572D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD3572D
JLCPCB Part #
C7050292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS