RK73H2BTTD1210F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1210F
JLCPCB Part #
C880160
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS