RK73H2ARTTD3402F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD3402F
JLCPCB Part #
C4320906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS