RN732BTTD9311D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD9311D50
JLCPCB Part #
C3945734
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS